בהנחיית הקטור ברבי

צבעים אמיתיים - מבוא לתאוריית צבע

חלק א׳

התשובה לשאלה הפשוטה לכאורה, מהו צבע? אינה פשוטה כלל. במשך מאות שנים עמלו טובי המוחות של האנושות כדי לענות על השאלה הזו ולא לחינם. התשובה שלהם איפשרה צילום בצבע, דיוק וסטנדרטים בפיתוח ודפוס, מצלמות וידאו, מסכים, מקרנים ותוכנות שיכולות לתמרן צבעים בוידאו, גרפיקה או סטילס.

מה זה צבע, איך צבעים נוצרים, איך עובדת העין האנושית והמוח, למה צבעים מסויימים מתחברים ואחרים לא, אשליות צבע, מערכות צבעים CIE 1931 ואיך כמה צרפתים קיבעו אז את הצבעים שאנחנו עובדים איתם עד היום ועוד...

התכנים בסדנא:

הסדנה הקרובה

תאריך: בקרוב

שעות: 15:00 - 09:00 (6 שעות)

מחיר: 842 ₪

רוצים להתייעץ, יש לכם שאלות, בקשות... 

תתקשרו 052-359-7292 אנחנו כאן

הסדנאות המקצועיות של

!הנושאים הכי שווים

​צילום ב-Log - תאוריית צבע - איפור דיגיטלי - פרמייר - אביד - אפטר - פיינל קאט - דה וינצ׳י לצלמים - תיקוני צבעים מתקדמים - תאורה ועוד.. סדנאות TIMELINE מכסות את הנושאים הכי חמים!

המרצים הכי טובים

​מרצים מקצוענים מהשורה הראשונה, מובילים בתעשייה, מרצים מנוסים עם רקורד הרצאות וניסיון עשיר, אצלנו לא מתפשרים על איכות המרצים, גם בסדנאות קצרות.

חסכוני בזמן

​אתם בריצה אינסופית וקשה לכם להתחייב לקורס ארוך, אבל יודעים שאתם חייבים לעצמכם השתלמות מקצועית כדי להשתפר. הסדנאות המקצועיות של TIMELINE הן הפיתרון בשבילכם.

תכנים יחודיים

​תכנים מקצועיים שלא תמצאו באף מקום אחר, קטנים מדי מכדי להפוך לקורסים אבל חשובים מדי מכדי שנתעלם מהם. ב-TIMELINE לומדים להיות מקצוענים טובים יותר.

לוגו TIME LINE