בהנחיית הקטור ברבי

תעשה לי את זה ביוטיפול!

(חלק א' - הבסיס)

כל מי שניסה פעם, יודע שבהמון מקרים זה לא מספיק לצלם דוגמנית יפה, בבגדים יפים ובלוקיישן יפה כדי להוציא תוצאה שנראית מקצועית ויפה. בהמון מקרים צריך ״לעזור קצת״ לחומרי וידאו כדי שיראו מושלם - במקרים אחרים צריך לעזור להם הרבה.

וידאו באיכות טובה כמו 4K ואפילו HD, לא מרחמים על פגמי עור, פיגמנטציה, קמטים וצלקות. תאורה לא מספיק איכותית יכולה לשנות את גוון העור, להשפיע על מידת הרוויה, ליצור פיגמנטציות וחוסר איזון, להיות מפוזרת מדי או להבליט מדי את הסט ולא את הדוגמנית. צבעים לא תמיד נראים בוהקים ויפים כמו שרצינו אותם,  ובהמון מקרים גם לא בגוון הנכון. 

 

ובכלל... זה פשוט לא הלוק הזה... 

ה״חלק חרסינה״ של פרסומות או קליפים מחו״ל - זה שהלקוחות שלנו אוהבים במיוחד...

בחלק הראשון של הסדנה נלמד לראות וידאו וצבע נכון בתוכנת פרמייר, לקרוא ולתקן צבעים כמו מקצוענים, ליפות כל שוט, להפריד אלמנטים, ולייצר בסיס ״נכון״ להמשך עבודת ביוטי מקצועית.

הקטור ברבי הוא קולוריסט עם ניסיון של למעלה מ-14 שנים בעבודת גימור לוידאו ופז״מ של אינספור שעות בעבודת איפור דיגיטל.

מטרת סדנה זו היא לתת ליוצרי וידאו את הבסיס הנדרש לעבודת ״ביוטי״ מקצועי.

ניתן להשתתף בסדנה עם מחשבכם האישי להתנסות והמשך עבודה בבית בנוחות מירבית.

התכנים בסדנא:

הסדנה הקרובה

תאריך:  בקרוב

שעות: 16:00 - 09:00 (7 שעות)

מחיר: 982 ₪

רוצים להתייעץ, יש לכם שאלות, בקשות... 

תתקשרו 052-359-7292 אנחנו כאן

הסדנאות המקצועיות של

!הנושאים הכי שווים

!הנושאים הכי שווים

​צילום ב-Log - תאוריית צבע - איפור דיגיטלי - פרמייר - אביד - אפטר - פיינל קאט - דה וינצ׳י לצלמים - תיקוני צבעים מתקדמים - תאורה ועוד.. סדנאות TIMELINE מכסות את הנושאים הכי חמים!

המרצים הכי טובים

​מרצים מקצוענים מהשורה הראשונה, מובילים בתעשייה, מרצים מנוסים עם רקורד הרצאות וניסיון עשיר, אצלנו לא מתפשרים על איכות המרצים, גם בסדנאות קצרות.

חסכוני בזמן

​אתם בריצה אינסופית וקשה לכם להתחייב לקורס ארוך, אבל יודעים שאתם חייבים לעצמכם השתלמות מקצועית כדי להשתפר. הסדנאות המקצועיות של TIMELINE הן הפיתרון בשבילכם.

תכנים יחודיים

​תכנים מקצועיים שלא תמצאו באף מקום אחר, קטנים מדי מכדי להפוך לקורסים אבל חשובים מדי מכדי שנתעלם מהם. ב-TIMELINE לומדים להיות מקצוענים טובים יותר.

לוגו TIME LINE