בהנחיית הקטור ברבי

לעשות את הסוויצ׳

נמאס לכם לשלם מס עריכה בשיטת מנוי חודשי?

תכירו את דה וינצ׳י ריזולב, תוכנת עריכה, אפקטים ותיקוני צבעים מתקדמת המגיעה בגרסה חינמית חזקה או גרסה מלאה חזקה עוד יותר ובתשלום חד פעמי נמוך

הקורס המלא הראשון בישראל לעריכה על תוכנת דה וינצ׳י

מועבר על ידי המרצה הותיק בארץ על התוכנה

עריכת וידאו בדה וינצ׳י ריזולב לעורכי תוכנות אחרות.

בשנים האחרונות הפכה דה וינצ׳י ריזולב לתוכנת עריכת וידאו מלאה לכל דבר ועניין

בגרסה 16 (הנוכחית) סט כלי העריכה של התוכנה הוא בין העשירים והמגוונים המוצעים כיום בשוק זה, ובניגוד לרוב המתחרות שלה בשוק - דה וינצ׳י מציעה גרסה חינמית כמעט מלאה, המאפשרת לייצר מגוון מאד גדול של תכני וידאו. 

כלי טקסט ותרגום, כלי אפקטים וסאונד, יצוא וכמובן, תיקוני צבעים. דה וינצ׳י היא אחת מתוכנות הוידאו הורסטיליות והחזקות אי פעם. 

בוא ללמוד לערוך על דה וינצ׳י, ולהוציא ממנה תוצאות יפהפיות ב-9 מפגשים.

הקורס יעבור על מה שצריך לדעת כדי להחליף תוכנה. ולהתחיל לעבוד ברצינות עם דה וינצ׳י. 

למי מתאים הקורס?

תוכנית הלימודים:

הגדרות וניהול

דה וינצ׳י עמוקה ומכילה רבדים רבים. בקורס נעבור על מה שחיוני לדעת כדי להגדיר נכון את התוכנה. הגדרות משתמש, הגדרות פרוייקט, קיצורי מקלדת, מנהל פרויקטים, רינדורים, פרוקסים כלים מיוחדים למשימות מיוחדות, זיהוי פנים אוטומטי, כלי חיפוש ומציאה מתקדמים ועוד.

עריכה

במספר שנים הוסיפה ריזולב מאות (!) כלי עריכה לתוך אחד ממשקי העבודה הנוחים והנעימים בתחום. בקורס נעבור על כלי ה-Cut החדש והמעניין, כלי העריכה הבסיסיים, עבודת טיימליין, עריכה מתקדמת, מולטיקאם, טרים ועוד...

כותרות וטיפוגרפיה

כלי טקסט בסיסיים, כלי תרגום, כלי טקסט מתקדמים וטמפלטים, מבוא לטקסט תלת מימדי בפיוז׳ן.

תיקוני צבע וגימור

כלי תיקוני הצבעים המוביל בעולם מכיל בערך כל כלי שתצטרכו אי פעם בתחום, הקורס נעבור על: מבוא לתיקוני צבעים בסיסיים, מסיכות ועקיבה, ניקוי רעשים, סקופים בסיסי, ועוד.

אפקטים

שינויי זמן ומהירות, אפקטים בסיסיים והנפשות, פילטרים ואפקטים מתקדמים, פלאגינים חיצוניים וטמפלטים, גרין סקרין, מבוא קצר לאפקטים בפיוז׳ן.

סאונד

ריזולב לא מכילה רק כלי צבע, עריכה ואפקטים יעודיים. אלא גם את פיירלייט, כלי גימור סאונד מלא. בקורס נציג אותו ונעבור על כלי הסאונד הבסיסיים של ריזולב, מיקסר, עבודת ערוצים, EQ ופלאגינים.

ניהול מדיה ויצוא

ריזולב החינמית מכילה כלי ניהול מדיה ויצוא שלא מביישים תוכנות יקרות וותיקות. כלי ניהול המדיה, טרנסקוד, הקטנת פרוייקטים, ארכיון, יצוא בסיסי ומבוא ליצוא מתקדם בתוכנה.

וזה לא הכל

פרוייקטים לתירגול המכילים מדיות, חומרי עזר מודפסים, לינקים שימושיים להמשך למידה, הנחות יחודיות לתלמידי הקורס על תוספים ופלאגינים, רמת לימוד גבוהה, לימוד בהקרנה כפולה על מקרן בסטנדרט הגבוה ביותר, מיקום מרכזי בלב רוטשילד בתל אביב. ועוד המון דברים שקשה לכתוב עליהם וצריך פשוט לחוות...

הקורס הקרוב

תאריך:  בקרוב

מפגשים: 9 מפגשים, פעם בשבוע

שעות: 21:00 - 18:00 (3 שעות)

מחיר: 3,790 ₪

רוצים להתייעץ, יש לכם שאלות, בקשות... 

תתקשרו 052-359-7292 אנחנו כאן

לוגו TIME LINE