מדיה חדשה

תלת מימד

תאוריה

צבע

צילום

אפקטים

עריכה

 

לימודים משלימים למתקדמים

בית הספר TIMELINE מכוון מיום היווסדו לקהל משתמשים מנוסה יותר, קהל שכבר מכיר את הכלים שלו, ומחפש להתפתח, לגדול וללמוד כלים חדשים. בין אם אתם צלמים, במאים, עורכים או אנשי אפקטים, תוכלו לבחור בין קורסים מתקדמים בכל תוכנות העריכה/אפקטים הפופולריות, ובתאוריות צילום וצבע מתקדמות, קורסי מעבר בין תוכנות למשתמשים מנוסים, סדנאות וימי עיון בנושאים ספציפיים לשידרוג היכולות בתחומים מגוונים מצילום ועד תיקוני צבעים. TIMELINE הוא הבית של מקצועני וידאו מכל התחומים. מקום ללמוד בו את כל הדברים שאף אחד אחר כמעט לא מלמד, ושלא תמצאו בקלות בטוטוריאלים.

אנחנו מבטיחים לאתגר אתכם.

ב-TIMELINE אנחנו יודעים שמקצוענים רוצים ללמוד רק ממקצוענים גדולים יותר... הקורסים והסדנאות שלנו יועברו על ידי מרצים בטופ של התעשייה מבחינת ההישגים שלהם, נסיון ההוראה שלהם או שניהם יחד.

הקטור ברבי - מייסד ומרצה ראשי

הקטור ברבי מרצה ומלמד פוסט פרודקשין, תוכנות עריכה, תיקוני צבעים ותאוריות צילום וצבע מעל 13 שנים בארץ ובחו״ל. הקטור מלמד כיום באופן מלא ומתקדם את ארבע תוכנות העריכה המובילות בשוק (אביד, פיינל קאט, פרמייר ודה וינצ׳י), במגוון רחב של תחומים ואספקטים שלהן, והוא אחד המרצים בעלי הניסיון המעשי הרב ביותר בתחום. הקטור הרצה במכללות, בתי ספר, כנסים ואירועים פרטיים, מול גופי שידור, ערוצי טלוויזיה ובתי פוסט.

הקטור מרצה שנים רבות בארצות הברית בכנסים (NAB, BlackMagic Expo) ובבתי ספר (FMC, DFA-NY).

״לאחר שנים רבות של הוראה בתחום החלטתי לפתוח בית ספר משלי. קרייה גבוהה שאוכל ללמד בה את כל הידע שרכשתי במשך השנים, ידע חשוב שהוא הבסיס של העבודה היום יומית בוידאו, ומעבר.  כל המרצים בבית הספר TIMELINE הם מובילים בתחומים שלהם, מנוסים ונבחרים בקפידה. זה חלק מהאני מאמין שלי, ומחווית הלימודים היחודית של TIMELINE.״

מישל סורסקי - שותף מנהל

מישל סורסקי הוא מומחה בניהול צבע ועיבוד תמונה מהמובילים בארץ. כבר יותר מעשרים שנים ניתן למצוא את מישל בכל מקום שבו לצבע יש נוכחות קריטית. החל מכיול מסכים לצלמים חובבים בבית, דרך הדרכות פוטושופ לאמנים, בתי דפוס ומשרדי פרסום ועד בבניית תזרימי עבודה מורכבים במפעלי טקסטיל ומערכות עיתונים.

למישל שלושה אתרים מקצועיים:

 • אתר הכיולים : כיול מסכים ומדפסות מכל הסוגים, הטכנלוגיות והגדלים. מתאים לאמנות, פוטו, וידאו, טקסטיל, אופסט שטוח, רוטציה, דיגיטלי, שילוט ועוד 
  www.hateken.co.il.
   

 • אתר המסכים המקצועיים : כאן כל אחד יוכל למצוא כבדיוק את המסך שהוא צריך. המסכים המקצועיים כוללים כיול והתקנה על ידי מישל. בסטודיו, בבית, במפעלים, במשרדי פרסום, בבתי דפוס. מייצג את eizo ישראל
   www.eizo-pro.co.il.

   

 • אתר הפוטושופ: מישל הינו היוצר של גישת האימג׳ מאסטר המלמדת דרך מקצועית ושונה  לגשת לתמונות

www.image-master.co.il.

 
 

תכנים מתקדמים

בהרבה מקומות תוכלו ללמוד את הבסיס... אבל מה עם ההמשך? וההמשך אחריו? מה אם כבר למדתם את הבסיס לבד? מה אם למדתם מזמן ואתם רק צריכים חיזוקים? תוספות? בית ספר TIMELINE פונה בדיוק אליכם עם תכנים מתקדמים שלא מלמדים במקומות אחרים כמעט. עבודה ב-Log ופורמטים מתקדמים, תאוריית צבע דיגיטלית ותיקוני צבעים, פיינל קאט, דה וינצ׳י ואביד - וזו רק ההתחלה. אנחנו נגדיל את ההיצע כל הזמן, ניצמד לקידמה ולפיתוחים בתחום, ונחפש דרכים חדשות לשדרג אתכם!

הרצאות בתנאים מעולים

אנחנו יודעים שמקצוענים רוצים ללמוד בתנאים הכי טובים שיש. הכיתה של טיימליין יושבת בלב תל אביב' בפינה הכי יפה של שדרות רוטשילד. היה קצת נמאס לנו שבכל אולמי ההרצאות חוסכים קצת במקרנים. אז הבאנו מקרן 4K מכוייל. ובגלל שמקצוענים נוהגים לעבוד על 2 מסכים, חשבנו שהם בטח גם ישמחו ללמוד על שננים. כן. בטיימליין שיעורים מועברים בהקרנה כפולה.

הסאונד שלנו הוא 5.1, הקירות צבועים באפור מדוייק לעבודה מקצועית, והתאורה בדיוק בטמפרטורת הלבן הנכונה - שכל צבע יראה בול כמו שהוא צריך להיראות. אנחנו בשלבים מוקדמים של איבזור הכיתה במחשבי אפל חדשים וחזקים - כי מישהו צריך ללמד פיינל קאט - אבל גם כי אנחנו רוצים לתת לכם את החוויה היציבה ביותר שניתן.

 
לוגו TIME LINE